Our range of products include dell latitude 5470 i5 6th cpu la-c632p with graphics laptop and la-j371p for dell latitude 5410 i5 10th gen laptop motherboard.







₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| System Type | laptop |
| Series | Latitude |
| Compatible Model | Latitude |
| Processor Support | Intel Core i5 |
| RAM | 32 GB |
| Processor | Intel Core i5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 15 inches |
| Socket Type | LGA1366 |
| RAM Type | DDR4 |





₹ 8500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| System Type | laptop |
| Series | Latitude |
| Compatible Model | Latitude |
| RAM | 32 GB |
| Processor Support | Intel Core i5 |
| Hard Drive Size | 2 TB |
| Socket Type | LGA1150 |
| RAM Type | DDR4 |
| Screen Size | 12 inches |
| Board Condition | New |

Sunil Kr Mishra (CEO)
Laptop Parts
Third Floor, 308, 53-54, Gobardhan Building, Nehru Place, Nehru Place, New Delhi - 110019, Delhi, India
