Prominent & Leading Wholesaler from New Delhi, we offer hp elitebook 840 g7 notebook laptop, latitude 5420 business laptop, hp elitebook 745 g6 notebook laptop, hp elitebook 835 g7 notebook laptop and hp elitebook 830 g6 notebook pc laptop.





₹ 25000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Brand | HP |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 32 GB |
| Screen Size | 13.3 inches |
| Operating System | Windows 11 |
| Series | eiltbook |
| Model Name/Number | 840g7 |
| Warranty | 1 Month |
| Battery Backup | 14 Hours |



₹ 23000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Processor | cpu i5 11th |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | Latitude 5420 |
| Operating System | Windows 11 |
| Color | grey |




₹ 18000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| RAM | 32 GB |
| Processor | AMD Ryzen |
| Brand | HP |





₹ 19000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| RAM | 32 GB |
| Processor | AMD RYZEN |
| Brand | HP |




₹ 17000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| RAM | 32 GB |
| Processor | Intel Core i5 |
| Brand | HP |
Sunil Kr Mishra (CEO)
Laptop Parts
Third Floor, 308, 53-54, Gobardhan Building, Nehru Place, Nehru Place, New Delhi - 110019, Delhi, India



